מתנ"ס אור עקיבא
הבחירה שלי לשעות הפנאי
חוגים

תפריט

המיוחדים

   

 לחץ ותגלה!


חדשות ממתנ"ס אור עקיבא

ואתם חושבים...
חוגי המתנ"ס?
 מגוונים ועונים על צרכיי
 חסרים חוגים למבוגרים
 חסרים חוגים לגיל הרך
 לא משתתף בפעילות החוגים

לשירותכם תמיד!!

מזכירות המתנ"ס 04-6361340

אולם אורות 04-6265075

אולם שז"ר 04-6360965

ספרייה עירונית 04-6260357  

מועדון ביתרבות - 04-6262553

טבלת חוגים

יום

חוג

גיל

יום

שעה

מס' חדר

א'

אולפן

מבוגרים

א', ד'

17:00-19:00

חדר 3

תכשיטנות

ילדים

א'

17:00-18:00

חדר תקשורת

היפ-הופ

ילדים

א', ד'

17:00-21:00

סטודיו

ריקודים סלוניים

ילדים

א', ד'

16:00-21:30-

אולם

אומנות

ילדים

א'

15:30-19:30

חדר 1

מועצת נוער

נוער

א'

17:30-18:30

גיל הרך

מד"צים י'

נוער

א'

18:30-20:00

גיל הרך

אקדמיה חברתית

ילדים

א, 

16:00-20:00

חדר 2

הכנה ללידה

נשים

א'

19:30-21:00

חדר 3

ב'

אומנות

ילדים

ב'

15:30-18:30

חדר 1

תיאטרון י"א-י"ב

נוער

ב'

15:00-18:00

גיל הרך

בלט

ילדות

ב', ה'

16:00-18:00

סטודיו

קפוארה

ילדים

ב' , ה'

16:00-19:00

אולם

פסנתר

ילדים

ב', ה'

15:00-21:00

חדר 2

ברייקדנס

ילדים

ב, ה'

18:00-20:00

סטודיו

תיאטרון נוער

נוער

ב', ה'

19:00-21:00

אולם

ריקודי בטן

ילדות

ב'

18:00-19:00

גיל הרך

ריקודי עם

מבוגרים

ב'

20:30-23:00

אולם

אקדמיה חברתית

ילדים

ב'

16:00-20:00

חדר 3

אנגלית לגיל הרך

 

 

 

 

ריקודי בטן

נשים

ב'

19:00-20:00

גיל הרך

ג'

קרן אור

ילדים

ג, ה'

16:30-18:30

מועדון בית"ר

תיאטרון מבוגרים

מבוגרים

ג'

19:00

סטודיו

תיטרון ט'

נוער

ג'

15:30-17:30

גיל הרך

ריקודים סלוניים

ילדים

ג'

17:00

אולם

גיטרה

ילדים

ג', ה'

16:00-19:00

חדר 2

מד"צים ח'

נוער

ג'

17:30-19:00

סטודיו

מד"צים ט'

נוער

ג'

17:30-19:30

גיל הרך

מכינה בנות שירות 

ג'

17:00-20:00

חדר 3

ד'

היפ-הופ

ילדים

א. ד'

17:00-21:00

סטודיו

ריקודים סלוניים

ילדים

א', ד'

16:00-20:00

אולם

ריקודי עם נשים

נשים

ד'

20:00

אולם

מועדון נכים

מבוגרים

ד'

18:30-19:30

חדר 1

מד"צים ט'

נוער

ד'

18:00-20:30

גיל הרך

תיאטרון ה'-ו'

ילדים

ד'

16:00-17:00

גיל הרך

מחשבים

ילדים

ד'

17:00-19:00

חדר מחשבים

להקת זמר

ילדים

ד'

17:30-18:30

חדר תקשורת

ה'

בלט

ילדות

ב, ה'

17:00-18:00

סטודיו

קפוארה

ילדים

ב, ה'

16:00-19:00

אולם

פסנתר

ילדים

ב,ה

15:00-21:00

חדר 2

תיטרון נוער

נוער

ב, ה'

19:00-21:00

אולם

ברייקדנס

ילדים

ב', ה'

18:00-20:00

סטודיו

גיטרה

חוגי ספורט

חוג

גיל

יום

שעה(לפי קבוצות)

מקום

טניס שולחן

ילדים

א',ג',ד'

16:00-20:00

אורות

חדר כושר

מבוגרים

א',ב',ג',ה'

18:00-21:00

אורות

ג'ודו

ילדים ונוער

ב', ה'

16:00-18:00

אורות

ג'ודו

ילדים ונוער

א', ד'

16:00-18:01

שז"ר

טרמפולינה

ילדים ונוער

א', ג', ד', ה'

17:00-20:00

אורות

כדורסל

ילדים ונוער

ב', ה'

17:00-20:00

אורות

התעמלות אומנותית

ילדים

ב', ה'

15:00-17:00

אורות

בדמינטון

ילדים,נוער,מבוגרים

ב',ה',

18:00-20:00

שז"ר

ו'

14:15-16:00

כדורגל

ילדים

ג', ה'

15:45-18:00

שז"ר

לחימה משולבת

ילדים ונוער

א',ה'

16:15-18:00

אשכול הפיס

 

 



    פארק אתרים | מפת האתר | דווח על הפרה | ממשק ניהול